2. posms/ Latvijas Čempionāts Spiningošanā no krasta pilsētas vidē

Sacensību kalendārs

Sacensības, kas būs
Sacensības, kas beigušās
Šodiena

Latvijas Čempionāta Spiningošanā no krasta pilsētas vidē 2. posms norisinisāsies Jelgavas pilsētas ūdeņos, organizatoru izvēlētos un kartē iezīmētos sektoros A un B. Katra komanda katru dienu spiningo citā sektorā. Sektora ietvaros pārvietoties ir atļauts tikai un vienīgi ar kājām.

Sacensību ietvaros dalībniekiem aizliegts izmantot sabiedrisko transportu (autobuss, trolejbuss, tramvajs, minibuss, ekspresbuss, taksometrs) un jebkāda veida privāto transportu, nav atļauta arī velosipēdu izmantošana! 

Sacensības norisinās 2023.gada 5. un 6. augustā,  Jelgavā, starts no Pasta salas;

Dalības maksa vienai komandai vienam posmam noteikta EUR 50,00.

Sacensībās drīkst piedalīties ikviens Latvijas Republikas iedzīvotājs vai ārvalstu viesis, izņemot Krievijas Federācijas un Baltkrievijas Republikas sportistus un komandas, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu (jaunāki par 18 gadiem ar pavadoni, kurš nav jaunāks par 18 gadiem), ir iekļauts Latvijas Makšķerēšanas Sporta federācijas sportistu reģistrā un pārstāv kādu no LMSF biedriem vai ir uzaicināts no organizatora puses, ievēro sacensību nolikumu, noteikumus, LMSF ētikas kodeksu, organizatora prasības un samaksājis organizatora noteikto dalības maksu noteiktajā termiņā.

Sacensības tiks organizētas, ja tām pieteiksies un dalību apmaksās vismaz 8 komandas. Organizators patur tiesības pieņemt atbilstošu apstākļiem lēmumu. Gadījumā, ja sacensības nenotiks, iemaksātā dalības maksa tiks atmaksāta maksātājam jeb personai, no kuras tā saņemta.

Dalības maksa tiks iekasēta, veicot dalībnieka reģistrāciju interneta vietnē Mana cope, www.manacope.lv, sadaļā sacensību gars, Latvijas čempionāts spiningošanā no krasta pilsētas vidē otrais posms.


Reģistrācijas termiņš 2. posmam: 2023.gada  26.jūlijs pl.23:59.

 

 

Mūs atbalsta


Sacensību kalendārs

Sacensības, kas būs
Sacensības, kas beigušās
Šodiena